Разлика помеѓу преработките на „Чикаго“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ne:शिकागो
с (r2.7.1) (Робот: Додава hsb:Chicago)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ne:शिकागो)
[[my:ရှီကာဂိုမြို့]]
[[nl:Chicago]]
[[ne:शिकागो]]
[[new:शिकागो]]
[[ja:シカゴ]]
9.281

уредување