Твитер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува vep:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Tvitter)
с (r2.7.3) (Робот: Менува vep:Twitter)
[[tk:Twitter]]
[[uk:Twitter]]
[[vep:TvitterTwitter]]
[[vi:Twitter]]
[[war:Twitter]]