Разлика помеѓу преработките на „Рабат“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Rabat
с (r2.7.2) (Робот: Додава hsb; брише ar; менува eo, ps)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Rabat)
[[ug:رابات]]
[[vec:Rabat]]
[[vep:Rabat]]
[[vi:Rabat]]
[[war:Rabat]]
5.331

уредување