Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1279 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1279.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1279-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1279.)
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১২৭৯-এ জন্ম]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1279 годзе]]
[[bs:Kategorija:1279Rođeni rođenja1279.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1279]]
[[cs:Kategorie:Narození 1279]]
85.496

уредувања