Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1154 година“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1154.
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1154-ben született személyek)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1154.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1154 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1154 годзе]]
[[bs:Kategorija:1154Rođeni rođenja1154.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1154]]
[[cs:Kategorie:Narození 1154]]
85.496

уредувања