Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tl:Antonio Banderas
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:안토니오 반데라스)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tl:Antonio Banderas)
[[fi:Antonio Banderas]]
[[sv:Antonio Banderas]]
[[tl:Antonio Banderas]]
[[th:อันโตเนียว บันเดรัส]]
[[tr:Antonio Banderas]]
126.451

уредување