Категорија:Паркови во Русија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додаје: sv:Kategori:Parker i Ryssland
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: sv:Kategori:Parker i Ryssland)
[[Категорија:Руска географија]]
 
[[en:Category:Parks in Russia]]
[[de:Kategorie:Parkanlage in Russland]]
[[en:Category:Parks in Russia]]
[[ru:Категория:Парки России]]
[[sv:Kategori:Parker i Ryssland]]
59.415

уредувања