Знаме на Гренада: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава vi:Quốc kỳ Grenada
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Bandeira de Granada)
с (r2.7.1) (Робот: Додава vi:Quốc kỳ Grenada)
[[tr:Grenada bayrağı]]
[[uk:Прапор Гренади]]
[[vi:Quốc kỳ Grenada]]
[[yo:Àsìá ilẹ̀ Grẹ̀nádà]]
[[zh:格林納達國旗]]
86.434

уредувања