Капитен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава bn:অধিনায়ক
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af, ca, cs, da, de, el, es, fa, fi, fr, he, it, ko, lt, nl, no, simple, sv)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bn:অধিনায়ক)
 
[[af:Kaptein (sport)]]
[[bn:অধিনায়ক]]
[[ca:Capità (esport)]]
[[cs:Kapitán (sport)]]
34.422

уредувања