Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава te:1494
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:1494 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава te:1494)
[[be-x-old:1494]]
[[bh:१४९४]]
[[bg:1494]]
[[bs:1494]]
[[br:1494]]
[[bg:1494]]
[[ca:1494]]
[[cv:1494]]
[[ta:1494]]
[[tt:1494 ел]]
[[te:1494]]
[[th:พ.ศ. 2037]]
[[tr:1494]]
86.434

уредувања