Разлика помеѓу преработките на „957“

Додаден 11 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sh:957
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:957 жыл)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sh:957)
[[be-x-old:957]]
[[bh:९५७]]
[[bg:957]]
[[bs:957]]
[[br:957]]
[[bg:957]]
[[ca:957]]
[[cv:957]]
[[sl:957]]
[[sr:957]]
[[sh:957]]
[[su:957]]
[[fi:957]]
125.770

уредувања