Разлика помеѓу преработките на „Папа Симах“

Додадени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува hu:Szümmakhosz pápa
с (r2.7.2) (Робот: Додава sk:Symachus)
с (r2.6.4) (Робот: Менува hu:Szümmakhosz pápa)
[[sw:Papa Symmachus]]
[[la:Symmachus (papa)]]
[[hu:SymmachusSzümmakhosz pápa]]
[[mr:पोप सिमाकस]]
[[nl:Paus Symmachus]]
125.988

уредувања