Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава simple:Sant Julià de Lòria
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:Sant Julià de Lòria)
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:Sant Julià de Lòria)
[[ru:Сант-Жулия-де-Лория]]
[[sq:Sant Julià de Lòria]]
[[simple:Sant Julià de Lòria]]
[[sk:Sant Julià de Lòria]]
[[sr:Сент Ђулија де Лорија]]
86.434

уредувања