Група за истражување на филогенијата на скриеносемените растенија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава cy:Angiosperm Phylogeny Group
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: hu:Angiosperm Phylogeny Group)
с (r2.7.1) (Робот: Додава cy:Angiosperm Phylogeny Group)
[[ca:Grup per a la filogènia de les angiospermes]]
[[cs:Angiosperm Phylogeny Group]]
[[cy:Angiosperm Phylogeny Group]]
[[da:Angiosperm Phylogeny Group]]
[[de:Angiosperm Phylogeny Group]]
86.434

уредувања