Разлика помеѓу преработките на „Фолна киселина“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:اسید فولیک
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Ácido fólico)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:اسید فولیک)
[[eo:Foliata acido]]
[[eu:Azido foliko]]
[[fa:ویتامیناسید ب۹فولیک]]
[[fr:Vitamine B9]]
[[gl:Ácido fólico]]
126.813

уредувања