Разлика помеѓу преработките на „Поградец (округ)“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава simple:Pogradec District
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:포그라데츠 현)
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:Pogradec District)
[[ru:Поградец (округ)]]
[[sq:Rrethi i Pogradecit]]
[[simple:Pogradec District]]
[[sk:Pogradec (okres)]]
[[sr:Област Поградец]]
86.434

уредувања