Разлика помеѓу преработките на „Риоха“

Одземени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува ar:منطقة لا ريوخا
с (r2.7.2+) (Робот: Менува eo:Provinco Rioĥo)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ar:منطقة لا ريوخا)
[[Категорија:Покраини во Шпанија]]
 
[[ar:منطقة لا ريوخا ذاتية الحكم]]
[[an:A Riocha]]
[[frp:La Rioja]]
125.992

уредувања