Отвори го главното мени

Промени

1838

Додадени 17 бајти, пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава kv:1838 во
[[kk:1838 жыл]]
[[sw:1838]]
[[kv:1838 во]]
[[ht:1838 (almanak gregoryen)]]
[[la:1838]]
125.263

уредувања