Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава lez:Кьуьд
[[mrj:Тел]]
[[lbe:КӀи]]
[[lez:Кьуьд]]
[[la:Hiems]]
[[lv:Ziema]]
85.496

уредувања