Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Робот: Менува ro:Rotifera
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:โรติเฟอร์)
с (r2.6.4) (Робот: Менува ro:Rotifera)
[[pl:Wrotki (biologia)]]
[[pt:Rotifera]]
[[ro:RotiferRotifera]]
[[ru:Коловратки]]
[[simple:Rotifers]]
127.413

уредувања