Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1008 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1008-ban született személyek
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1008)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1008-ban született személyek)
[[la:Categoria:Nati 1008]]
[[lb:Kategorie:Gebuer 1008]]
[[hu:Kategória:1008-ban született személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १००८ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१००८य् बुगु]]
86.434

уредувања