Разлика помеѓу преработките на „Оренбуршка Област“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:Orenburgan agj
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Regio Orenburgensis)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:Orenburgan agj)
[[udm:Оренбург улос]]
[[uk:Оренбурзька область]]
[[vep:Orenburgan agj]]
[[vi:Orenburg (tỉnh)]]
[[war:Orenburg Oblast]]
170

уредувања