Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Покраини во Шпанија“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Proviñsoù Spagn
с (r2.7.2+) (Робот: Менува no:Kategori:Spanias provinser)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Proviñsoù Spagn)
[[bg:Категория:Провинции в Испания]]
[[bs:Kategorija:Provincije u Španiji]]
[[br:Rummad:Proviñsoù Spagn]]
[[ca:Categoria:Províncies d'Espanya]]
[[cs:Kategorie:Španělské provincie]]
2.347

уредувања