Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Градови на Филипините“

с
r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Kêrioù Filipinez
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-min-nan:Category:Hui-li̍p-pin siâⁿ-chhī)
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Kêrioù Filipinez)
[[bcl:Kategorya:Mga ciudad kan Filipinas]]
[[bg:Категория:Градове във Филипините]]
[[br:Rummad:Kêrioù Filipinez]]
[[ca:Categoria:Ciutats de les Filipines]]
[[cs:Kategorie:Města na Filipínách]]
2.347

уредувања