Разлика помеѓу преработките на „American Broadcasting Company (ABC)“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува ko:미국 방송 회사
с (r2.5.2) (Робот: Додава eo:American Broadcasting Company)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ko:미국 방송 회사)
[[fr:American Broadcasting Company]]
[[gl:American Broadcasting Company]]
[[ko:ABC (미국 방송사)방송 회사]]
[[hr:ABC]]
[[id:American Broadcasting Company]]
126.087

уредувања