Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава lmo:651
[[be-x-old:651]]
[[bh:६५१]]
[[bg:651]]
[[bs:651]]
[[br:651]]
[[bg:651]]
[[ca:651]]
[[cv:651]]
[[lb:651]]
[[lt:651 m.]]
[[lmo:651]]
[[hu:651]]
[[mr:इ.स. ६५१]]
86.434

уредувања