Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Բուֆֆալո
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Буфала)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Բուֆֆալո)
[[gl:Buffalo, Nova York]]
[[ko:버펄로 (뉴욕 주)]]
[[hy:Բուֆֆալո]]
[[hi:बफ़ेलो , न्यूयॉर्क]]
[[io:Buffalo, Nova-York]]
86.434

уредувања