Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1708-ban született személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1708 жылы туғандар)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1708-ban született személyek)
[[la:Categoria:Nati 1708]]
[[lb:Kategorie:Gebuer 1708]]
[[hu:Kategória:1708-ban született személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १७०८ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१७०८य् बुगु]]
86.434

уредувања