Предлошка:Фудбалер-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Брише cs:Šablona:Pahýl - fotbalista (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:Šablona:Pahýl - fotbalista)
с (Робот: Брише cs:Šablona:Pahýl - fotbalista (deleted))
|}</div> [[Категорија:Никулци за фудбалери<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
[[bg:Шаблон:Футболист-мъниче]]
[[cs:Šablona:Pahýl - fotbalista]]
[[en:Template:Footy-bio-stub]]
[[fr:Modèle:Ébauche/paramètres footballeur]]
85.496

уредувања