Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува gd:Diobùtaidh
[[gv:Djibouti]]
[[gag:Cibuti]]
[[gd:DiobutaidhDiobùtaidh]]
[[gl:Xibutí - Djibouti]]
[[xal:Җибудин Орн]]
125.605

уредувања