Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Покраини во Шпанија“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува no:Kategori:Spanias provinser
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Category:Provinces o Spain)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува no:Kategori:Spanias provinser)
[[nl:Categorie:Provincie van Spanje]]
[[ja:Category:スペインの県]]
[[no:Kategori:SpanskeSpanias provinser]]
[[nn:Kategori:Provinsar i Spania]]
[[oc:Categoria:Província d'Espanha]]
2.817

уредувања