Географија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Heograpia
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:جوگرافیا)
с (r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Heograpia)
{{Link FA|lmo}}
{{Link FA|sl}}
 
[[nso:Thutafase]]
 
[[kbd:Хэкумэтх]]
[[io:Geografio]]
[[ig:Ọmúmú-àlà]]
[[ilo:HeografiaHeograpia]]
[[id:Geografi]]
[[ia:Geographia]]
[[sc:Geografia]]
[[sco:Geography]]
[[nso:Thutafase]]
[[sq:Gjeografia]]
[[scn:Giugrafìa]]
127.137

уредувања