Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bn:মূত্র
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Þvag)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bn:মূত্র)
[[ar:بول]]
[[ay:Chhuxu]]
[[bn:মূত্র]]
[[be:Мача]]
[[be-x-old:Брулі]]
86.434

уредувања