Категорија:Позиции на моќ: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава id:Kategori:Posisi otoritas
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Kategoria:Agintariak)
с (r2.7.2) (Робот: Додава id:Kategori:Posisi otoritas)
[[fa:رده:جایگاه‌های قدرت]]
[[ko:분류:역직]]
[[id:Kategori:Posisi otoritas]]
[[ja:カテゴリCategory:役職]]
[[pt:Categoria:Posições de autoridade]]
[[ro:Categorie:Poziții de autoritate]]
59.415

уредувања