Разлика помеѓу преработките на „Мигел де Сервантес“

с
r2.6.5) (Робот: Додава sc:Miguel de Cervantes
с (r2.7.1) (Бот Додава: sq:Miguel de Cervantes)
с (r2.6.5) (Робот: Додава sc:Miguel de Cervantes)
[[ru:Сервантес, Мигель де]]
[[sah:Мигел де Сервантес]]
[[sc:Miguel de Cervantes]]
[[sq:Miguel de Cervantes]]
[[scn:Miguel de Cervantes]]
8.502

уредувања