Категорија:Религија во Сирија: Разлика помеѓу преработките

с
с (r2.7.2+) (Бот Додава: no:Kategori:Religion i Syria)
[[fr:Catégorie:Religion en Syrie]]
[[ko:분류:시리아의 종교]]
[[it:Categoria:Religione in Siria]]
[[nl:Categorie:Religie in Syrië]]
[[no:Kategori:Religion i Syria]]
[[pl:Kategoria:Religia w Syrii]]
[[pt:Categoria:Religião da Síria]]
[[ru:Категория:Религия в Сирии]]
[[sv:Kategori:Religion i Syrien]]
127.214

уредувања