Орландо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sk:Orlando
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Orlando)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Orlando)
[[sah:Орландо]]
[[simple:Orlando, Florida]]
[[sk:Orlando]]
[[sl:Orlando]]
[[sr:Орландо]]
86.434

уредувања