Разлика помеѓу преработките на „Фарс“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: az:Fars ostanı
с (r2.7.2+) (Бот Менува: vi:Fars (tỉnh))
с (r2.7.2+) (Бот Менува: az:Fars ostanı)
 
[[ar:فارس (محافظة)]]
[[az:Fars (ostan)ostanı]]
[[bn:ফর্স প্রদেশ]]
[[be-x-old:Фарс (астан)]]
126.121

уредување