Разлика помеѓу преработките на „Биопсија“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sl:Biopsija
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Biopsija)
 
[[ar:خزعة]]
[[bs:Biopsija]]
[[bg:Биопсия]]
[[bs:Biopsija]]
[[ca:Biòpsia]]
[[cs:Biopsie]]
[[simple:Biopsy]]
[[sk:Biopsia]]
[[sl:Biopsija]]
[[sr:Биопсија]]
[[fi:Biopsia]]
126.523

уредувања