Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Reuters
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: pl:Reuters)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Reuters)
[[ar:رويترز]]
[[bn:রয়টার্স]]
[[be:Reuters]]
[[be-x-old:Reuters]]
[[bg:Ройтерс]]
86.434

уредувања