Разлика помеѓу преработките на „Коми“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: kv:Коми Республика
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Cumurêtê Komi)
с (r2.7.2+) (Бот Менува: kv:Коми Республика)
[[he:רפובליקת קומי]]
[[ka:კომის რესპუბლიკა]]
[[kv:Коми республикаРеспублика]]
[[mrj:Коми Республика]]
[[lv:Komi]]
126.033

уредувања