Разлика помеѓу преработките на „Висбаден“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Վիսբադեն
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:Wiesbaden)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Վիսբադեն)
[[be:Горад Вісбадэн]]
[[be-x-old:Вісбадэн]]
[[bg:Висбаден]]
[[bar:Wiasbån]]
[[bs:Wiesbaden]]
[[br:Wiesbaden]]
[[bg:Висбаден]]
[[ca:Wiesbaden]]
[[cs:Wiesbaden]]
[[gl:Wiesbaden]]
[[ko:비스바덴]]
[[hy:Վիսբադեն]]
[[hr:Wiesbaden]]
[[io:Wiesbaden]]
86.434

уредувања