FilipVtori

Членува од 18 декември 2011
Додадени 82 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
*[[Кралство Грција]]
*[[Косара]]
 
==Мои подигања==
{{Специјална:Подигања/FilipVtori}}
188

уредувања