Разлика помеѓу преработките на „Лигурија“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sco:Ligurie
с (Бот Додава: rue:Лігурія)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sco:Ligurie)
[[be-x-old:Лігурыя]]
[[bcl:Liguria]]
[[bg:Лигурия]]
[[bs:Ligurija]]
[[br:Liguria (Rannvro)]]
[[bg:Лигурия]]
[[ca:Ligúria]]
[[cv:Лигури]]
[[rue:Лігурія]]
[[ru:Лигурия]]
[[sco:Ligurie]]
[[sq:Liguria]]
[[scn:Liguria]]
125.824

уредувања