Разлика помеѓу преработките на „909“

Додадени 63 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: gd, he, mi, nrm, zh-yue
с (Бот Додаје: simple:909)
с (Бот Додаје: gd, he, mi, nrm, zh-yue)
[[fi:909]]
[[fr:909]]
[[gd:909]]
[[gl:909]]
[[he:909]]
[[hi:909]]
[[hr:909.]]
[[lmo:909]]
[[map-bms:909]]
[[mi:909]]
[[mr:इ.स. ९०९]]
[[ms:909]]
[[nn:909]]
[[no:909]]
[[nrm:909]]
[[oc:909]]
[[pi:९०९]]
[[vec:909]]
[[zh:909年]]
[[zh-yue:909年]]
43.100

уредувања