Разлика помеѓу преработките на „Константин I и христијанството“

с
r2.7.2) (Бот Менува: en:Constantine I and Christianity
с (Отстрането уредувањето на 203.104.11.13 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�)
с (r2.7.2) (Бот Менува: en:Constantine I and Christianity)
[[Категорија:Религиозни погледи]]
 
[[en:Constantine the GreatI and Christianity]]
[[sh:Konstantin I i kršćanstvo]]
59.415

уредувања