Разлика помеѓу преработките на „1435“

Додадени 43 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: mi:1435, tl:1435, zh-yue:1435年
с (Бот Додаје: pi:१४३५)
с (Бот Додаје: mi:1435, tl:1435, zh-yue:1435年)
[[lt:XV amžiaus 4-as dešimtmetis#1435]]
[[map-bms:1435]]
[[mi:1435]]
[[mr:इ.स. १४३५]]
[[ms:1435]]
[[sw:1435]]
[[th:พ.ศ. 1978]]
[[tl:1435]]
[[tr:1435]]
[[tt:1435]]
[[vec:1435]]
[[zh:1435年]]
[[zh-yue:1435年]]
43.100

уредувања