Разлика помеѓу преработките на „Изотоп“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tl:Isotope
с (r2.7.2) (Бот Додава: ia:Isotopo)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tl:Isotope)
[[be:Ізатоп]]
[[be-x-old:Ізатоп]]
[[bg:Изотоп]]
[[bs:Izotop]]
[[br:Izotop]]
[[bg:Изотоп]]
[[ca:Isòtop]]
[[cs:Izotop]]
[[fi:Isotooppi]]
[[sv:Isotop]]
[[tl:IsotopoIsotope]]
[[ta:ஓரிடத்தான்]]
[[th:ไอโซโทป]]
24.517

уредувања