Разлика помеѓу преработките на „Поповјани“

Додадени 154 бајти ,  пред 13 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: bg:Поповяни, sq:Popojani)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 36' 51" сев. ш.
| географска должина=21° 4' 19" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=36 | lat_sec=51
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=4 | lon_sec=19
| веб=
}}
4.300

уредувања