Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1877“

Додадени 45 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: diq:Category:1877, sh:Kategorija:1877
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1877)
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:Category:1877, sh:Kategorija:1877)
[[sk:Kategória:1877]]
[[sl:Kategorija:Leto 1877]]
[[sh:Kategorija:1877]]
[[fi:Luokka:1877]]
[[sv:Kategori:1877]]
[[yo:Ẹ̀ka:1877]]
[[zh-yue:Category:1877年]]
[[diq:Category:1877]]
[[zh:Category:1877年]]
109.264

уредувања